603 88 00 99
prodej - Havel Jan

737 222 777
servis – Šedivec Marek

603 88 00 99
prodej - Havel Jan

737 222 777
servis – Šedivec Marek

Autorizovaný
prodej a servis
vozů
SUBARU

Autorizovaný

prodej a servis

vozů SUBARU

info:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

STI & EVO sraz

Milujeme tahle auta!!!

 

Máme rádi Subaru, máme hodně rádi WRX STI, máme ale také rádi EVO, kterému se prodejně i servisně věnujeme řadu let. Mezi našimi zákazníky je řada velkých nadšenců s těmito auty. Rozhodli jsme se pro vytvořit takový klub majitelů STI a EVO, v rámci kterého jsme uspořádali první český sraz těchto skvělých strojů. Termínově nám to navíc ještě vyšlo tak dobře, že jsme mohli všem přítomným představit nový model SUBARU WRX STI 2015. Akce se povedla, bylo super počasí, super parta lidí, pěkná banda zhruba 20 aut. Věříme, že i do budoucna budeme moci takovéhle akce pořádat. Vždy je to ale o tom jaký bude zájem ze strany majitelů. Těšíme se na další podobnou akci, případně na druhý ročník srazu zase za rok.

Letošní první ročník se konal v Lipně nad Vltavou a jako spanilou jízdu jsme společně projeli legendární rychlostní zkoušku Rally Český Krumlov RZ Malonty. Nádhlerná příroda.

Měli jsme s sebou také výborného fotografa Láďu Maschla, který pro nás i pro zákazníky nafotil krásné akční fotky, včetně louže na Malontech. 

 


Fotky od: Vladislav Maschl